Aby żyło się wygodnie!

COGIK mieszkania na Wilanowie realizuje z tą samą dbałością co wszystkie poprzednie inwestycje. Wiele udogodnień dla mieszkańców, duże ogródki, tarasy i balkony, garaż podziemny, komórki lokatorskie. Atutami są też winda zjeżdżająca do poziomu garażu oraz dostępność dla niepełnosprawnych.

Celem, który przyświeca nam podczas projektowania i realizacji wszystkich naszych inwestycji, jest tworzenie luksusowych, kameralnych budynków. Wyróżniają się one na rynku mnogością walorów, poszukiwanymi rozkładami mieszkań, ciekawymi – modnymi lokalizacjami i dostępnymi na każdą kieszeń cenami.

Zdajemy sobie sprawę, że współpraca z Klientem rozpoczyna się na etapie wyboru inwestycji i wcale nie kończy w momencie jej oddania. Dbając o nienaganną jakość współpracy z Wami oraz Wasz komfort, zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji oraz po jej zakończeniu.

Budujemy od 1993 roku

COGIK mieszkania na Wilanowie

COGIK Wilanów Sp. z o.o. S.K. została powołana jako spółka celowa do realizacji inwestycji pod nazwą Zielony Wilanów zlokalizowanej przy ul. Zaściankowej w Warszawie. Głównym udziałowcem Spółki jest warszawski deweloper COGIK Sp. z o.o., która na rynku funkcjonuje nieprzerwanie od 1991 roku. COGIK mieszkania na Wilanowie realizuje już po raz drugi – nasza wcześniejsza inwestycja również znajduje się przy ul. Zaściankowej a jej realizacja zakończyła się w 2007 roku. Wszystkie inwestycje realizowane przez COGIK Sp. z o.o. możesz poznać na stronie www dewelopera w zakładce zrealizowane.

COGIK Sp. z o.o. początkowo świadczyła usługi geodezyjno – kartograficzne, zajmowała się gospodarką nieruchomościami oraz była generalnym przedstawicielem na Polskę japońskiej firmy SOKKIA dostarczającej zaawansowane oprzyrządowanie dla geodetów. W 1993 roku w ramach Spółki  został powołany Zakład Budownictwa zajmujący się budową i sprzedażą domów, segmentów mieszkalnych oraz mieszkań. Obecnie COGIK Sp. z o.o. jest deweloperem działającym na rynku warszawskim realizującym kameralne, butikowe inwestycje o podwyższonym standardzie w najciekawszych lokalizacjach.

Dbając o to, aby nasza oferta nadążała za zmieniającym się rynkiem i rosnącymi potrzebami Klientów, stale się rozwijamy, wpisując specyfikę tego, co robimy w Wasze oczekiwania.