Mieszkania o zróżnicowanych metrażach, dwa, trzy, cztery pokoje.

 Nowe mieszkania Wilanów Zawady

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące dostępnych lokali. Każdy z apartamentów ma swoją podstronę z opisem, rysunkami, plikami do pobrania oraz z informacją o cenie apartamentu. Na stronie każdego z apartamentów znajduje się również realistyczna wizualizacja lokalu wraz z przykładowym wykończeniem.

Apartamenty zlokalizowane na parterze posiadają ogródki o zróżnicowanych powierzchniach i układach. Pozostałe lokale posiadają wygodne balkony lub tarasy. Mieszkania na drugim piętrze będą wyposażone w instalację do podłączenia kominka a ich wysokość to aż 3m!

Wybierz kondygnację, na której chciałbyś zamieszkać lub zajrzyj do garażu!

Do wybranych apartamentów istnieje możliwość zakupu komórki lokatorskiej  zlokalizowanej na poziomie -1.
Koszt komórki lokatorskiej to 10 000 zł brutto za całe pomieszczenie, miejsca postojowego kosztuje 28 000,00 zł brutto za jedno stanowisko.
Ceny zaprezentowane na stronie nie uwzględniają ew. rabatów lub promocji. O aktualnych promocjach przeczytasz w zakładce aktualności.
Jeśli szukasz nowego, luksusowego mieszkania w Wilanowie zlokalizowanego w wygodnym, nowoczesnym apartamentowcu, nasza oferta na pewno spełni Twoje oczekiwania! Znajdziesz u nas szeroki wybór lokali – mieszkania o zróżnicowanych metrażach, dwa, trzy, cztery pokoje! Zapraszamy.

Istnieje możliwość wejścia do budynku, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym pod nr 607 100 066 lub za pośrednictwem e-mail wysyłając wiadomość na adres wojtek@cogik.com.pl. Mieszkania o zróżnicowanych metrażach, dwa, trzy pokoje nadal dostępne! Wejście na teren inwestycji możliwe jest w godzinach pracy biura oraz w obecności przedstawiciela inwestora COGIK.