Inwestycja zakończenia – ostatnie dostępne mieszkania!

Poznaj szczegóły dotyczące budynku oraz jego najbliższej okolicy. Zobacz rzuty mieszkań i ich wizualizacje. Każde mieszkanie ma dedykowaną podstronę z kompletem informacji.

Budynek wielorodzinny zrealizowany przy kameralnej, cichej ulicy Zaściankowej, na której dominuje zabudowa jednorodzinna oraz niska wielorodzinna. W budynku zaplanowano 30 mieszkań o zróżnicowanej wielkości oraz układzie, garaż podziemny, komórki lokatorskie oraz części wspólne przeznaczone do korzystania przez mieszkańców.

W budynku zaplanowano mieszkania dwu-, trzy- oraz czteropokojowe o powierzchni od 44 do ponad 100 m2. Do mieszkań przynależą wygodne balkony, loggie, przestronne tarasy lub wygodne ogródki. Wysokość mieszkań zlokalizowanych na parterze oraz pierwszym piętrze będzie wynosiła 275 cm, tych na ostatniej kondygnacji 300cm. Lokale na drugim pietrze zostały wyposażone w preinstalację umożliwiającą podłączenie kominka oraz urządzeń klimatyzacji a także w wygodne tarasy częściowo przekryte estetycznymi pergolami.

Opis inwestycji w warszawskim Wilanowie

Zrealizowany budynek został ukształtowany na planie litery C otaczającej wewnętrzny, zielony dziedziniec.

Opis inwestycji w warszawskim Wilanowie nie oddaje wszystkich atutów realizowanego budynku. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży mieszkań w celu umówienia spotkania na terenie budynku. Szczegóły dotyczące wizyty znajdziesz w dziale kontakt.

Wejście na dziedziniec znajduje się od strony zachodniej wewnętrzną, dojazdową ulicą. Poziom parteru został nieznacznie wyniesiony względem istniejącego terenu,  do wejść budynku prowadzą chodniki, wokół budynku znajdują się ogródki lokali z;lokalizowanych na parterze pokryte trawą.

Dwa skrajne skrzydła budynku zaprojektowano o wysokości 3 kondygnacji nadziemnych, centralna część budynku o wysokości 2 kondygnacji zwieńczona została okazałym tarasem przynależącym do mieszkań położonych na trzecim piętrze budynku.

Projekt przygotowany przez znaną i cenioną na rynku pracownię projektową S.A.M.I Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy. Każdy szczegół projektu został podporządkowany wygodzie mieszkańców co znalazło odzwierciedlenie w doskonale rozplanowanych mieszkaniach, komfortowo zaplanowanych częściach wspólnych oraz nietuzinkowej architekturze budynku. Na uwagę zasługuje fakt, iż do części mieszkań przynależą obszerne komórki lokatorskie zlokalizowane na poziomie garażu.