Zamieszkaj w Wilanowie

Wyjątkowe mieszkania zlokalizowane na warszawskim Wilanowie. Inwestycja usytuowana jest na osiedlu Zawady, przy ulicy Zaściankowej w Warszawie, lokalizacja ta zapewnia dostęp do uroków natury – licznych ścieżek rowerowych, tras spacerowych, oraz nadwiślańskich, piaszczystych plaż.

Lokalizacja zapewnia bardzo wygodną komunikację z całym miastem, zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego oraz stacji rowerów miejskich. W odległości kilku ulic od realizowanego budynku kursują również nocne linie autobusowe które zapewniają dojazd do różnych części miasta w porach nocnych oraz porannych.

Wyjątkowe mieszkania zlokalizowane na warszawskim Wilanowie to miejsce idealne dla ludzi aktywnych szukających odrobiny spokoju w swoim otoczeniu. W budynku zaplanowana kameralne mieszkania dwupokojowe o zróżnicowanych metrażach, mieszkania trzypokojowe oraz większe. W części mieszkań możliwe jest przearanżowanie ścian oraz zmiana ilości pomieszczeń lub ich przeznaczenia.

Do mieszkań przynależą wygodne balkony, loggie oraz przestronne tarasy i ogródki w przypadku mieszkań znajdujących się na parterze budynku.  Część lokali przygotowana pod montaż kominka oraz klimatyzacji. W sprzedaży oferujemy również miejsca postojowe w garażu podziemnym budynku oraz komórki lokatorskie przypisane do wybranych lokali.

Istnieje możliwość wejścia na teren inwestycji Zielony Wilanów po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym pod nr 607 100 066 lub za pośrednictwem e-mail wysyłając wiadomość na adres wojtek@cogik.com.pl.

Więcej informacji znajdziesz w dziale mieszkania.