Zamieszkaj w Wilanowie

Wyjątkowe mieszkania zlokalizowane na warszawskim Wilanowie. Inwestycja usytuowana jest na osiedlu Zawady, przy ulicy Zaściankowej w Warszawie, lokalizacja ta zapewnia dostęp do uroków natury – licznych ścieżek rowerowych, tras spacerowych, oraz nadwiślańskich, piaszczystych plaż.

Lokalizacja zapewnia bardzo wygodną komunikację z całym miastem, zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego oraz stacji rowerów miejskich. W odległości kilku ulic od realizowanego budynku kursują również nocne linie autobusowe które zapewniają dojazd do różnych części miasta w porach nocnych oraz porannych.

Wyjątkowe mieszkania zlokalizowane na warszawskim Wilanowie to miejsce idealne dla ludzi aktywnych szukających odrobiny spokoju w swoim otoczeniu. W budynku zaplanowana kameralne mieszkania dwupokojowe o zróżnicowanych metrażach, mieszkania trzypokojowe oraz większe. W części mieszkań możliwe jest przearanżowanie ścian oraz zmiana ilości pomieszczeń lub ich przeznaczenia.

Do mieszkań przynależą wygodne balkony, loggie oraz przestronne tarasy i ogródki w przypadku mieszkań znajdujących się na parterze budynku.  Część lokali przygotowana pod montaż kominka oraz klimatyzacji. W sprzedaży oferujemy również miejsca postojowe w garażu podziemnym budynku oraz komórki lokatorskie przypisane do wybranych lokali.

Istnieje możliwość wejścia na teren inwestycji Zielony Wilanów po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym pod nr 607 100 066 lub za pośrednictwem e-mail wysyłając wiadomość na adres wojtek@cogik.com.pl. Wejście na teren budowy możliwe jest w godzinach pracy biura budowy oraz w obecności przedstawiciela inwestora firmy COGIK Wilanów.  Ze względu na trwającą budowę prosimy o przygotowanie odpowiedniego stroju oraz obuwia ochronnego które zapewnią Państwu komfort ruchów. W czasie wizyty na terenie budowy, dla zapewnienia Państwu bezpieczeństwa, niezbędne jest założenie na głowę kasku ochronnego, który zostanie Państwu udostępniony na czas pobytu na terenie inwestycji przez osobę oprowadzającą Państwa po inwestycji z ramienia inwestora.  Możliwość wejścia na teren budowy uzależniona jest od etapu prac prowadzonych w danym okresie na terenie inwestycji, panujących warunków atmosferycznych. Na teren inwestycji wstęp, po spełnieniu powyższych warunków, mają wyłącznie osoby pełnoletnie.

Więcej informacji znajdziesz w dziale mieszkania.

Wyjątkowe mieszkania zlokalizowane na warszawskim Wilanowie